Vytváříme a publikujeme školící materiály a zabýváme se studiem finančních a komoditních trhů a identifikací obchodních příležitostí. Zabýváme se tvorbou informačního obsahu v digitální elektronické formě a jeho následným prodejem. Nejsme obchodník s cennými papíry ani broker, nejsme finanční instituce a nejsme finanční zprostředkovatel. 

10.12. 11:56_UPDATE signálu VIXX Short z 9.12. 10:53_PŘIPOMENUTÍ SIGNÁLU

PŘIPOMENUTÍ SIGNÁLU – VIXX SHORT 

 

Capital Analysis v předchozích dnech publikovali short analýzu na akciový index VIXX. Tato analýza je v současné době díky včerejší menší korekci v záporu. Ale stále atraktivní vzhledem k potenciálu návratu ceny k minimálním cenám, běžným cenám tohoto indexu. Současný kurz je atraktivní jak pro zprůměrování původní analýzy, tak pro nové short pozice.

 

PŮVODNÍ TEXT: VIXX Short. Až 600 % zhodnocení! To je potenciál, který může přinést další analýza na pokles ceny Vixxu. 600 % z investice do marginu, to je už obrovské zhodnocení. Dlouhodobé ceny Volatility indexu se pohybují v rozmezí 10-12 indexových bodů.  Tato analýza je již několikátá v řadě a přináší dlouhodobý potenciál.

Graf zdroj: WebTrader

Tagy: