Vytváříme a publikujeme školící materiály a zabýváme se studiem finančních a komoditních trhů a identifikací obchodních příležitostí. Zabýváme se tvorbou informačního obsahu v digitální elektronické formě a jeho následným prodejem. Nejsme obchodník s cennými papíry ani broker, nejsme finanční instituce a nejsme finanční zprostředkovatel. 

12.1. 10:38_UPDATE signálu USD/JPY Short ze 14.12. 16:32_PŘIPOMENUTÍ SIGNÁLU

PŘIPOMENUTÍ SIGNÁLU – USD/JPY SHORT

 

CA by dnes rádi připomněli analýzu na pokles ceny USD/JPY ze 14.12.2020. Trh se nadále pohybuje a udržuje v čistém sestupném trendu. Aktuální odražení od horní rezistenční hranice je technicky silným impulsem pro další pokles. Ale I fundamentální situace je příznivou pro další pokles ceny amerického dolaru, což nám krásně vykresluje i hodnota Dollar Indexu. Publikovaná analýza je stále platnou a poskytuje další šance pro využití.

 

PŮVODNÍ TEXT: USD/JPY Short. Americký dolar versus japonský jen se pohybuje v krásném sestupném trendu s minimálními falešnými proraženími. Současná cena se pohybuje ve volném pádu, což z ní činní zajímavou vstupní hodnotu. Potenciál trendu je přes 30 % z investice. Analýza očekává výkon do konce tohoto týdne.

Graf zdroj: WebTrader

Tagy: