Vytváříme a publikujeme školící materiály a zabýváme se studiem finančních a komoditních trhů a identifikací obchodních příležitostí. Zabýváme se tvorbou informačního obsahu v digitální elektronické formě a jeho následným prodejem. Nejsme obchodník s cennými papíry ani broker, nejsme finanční instituce a nejsme finanční zprostředkovatel. 

20.1. 10:02_UPDATE signálu USD/MXN Short z 28.12. 12:04_ZMĚNA STOP LOSS

ZMĚNA STOP LOSS – USD/MXN SHORT

 

Dnes analytici CA přidávají k analýze na pokles ceny měnového páru USD/MXN objednávku typu “Stoploss” do kladných hodnot. Analýza je aktivní od 28.12.2020.

 

PŮVODNÍ TEXT: USD/MXN Short. Předpoklad oživení amerického dolaru po schválení „záchranných“ balíčků se nepotvrdil a cesta USD do horoucích pekel dluhové sféry je započata. A je paradoxní, ale i Mexické peso se stává váženější měnou, než vše porážející texaský dolar. Hodnota Dollar Indexu se propadá, dluh USA roste geometrickou řadou a teoreticky se můžeme v následujícím roce těšit i na opětovné zasedání kongresu, kde se bude jednat o dalším navýšení dluhu, neboli opětovně dojdou USA peníze. Opětovně jako v předchozích letech  budou stát před krachem. Což se pravděpodobně jako v minulosti zamete pod kobereček, ale dolaru to rozhodně neprospěje.

Tabulka zdroj: WebTrader