Vytváříme a publikujeme školící materiály a zabýváme se studiem finančních a komoditních trhů a identifikací obchodních příležitostí. Zabýváme se tvorbou informačního obsahu v digitální elektronické formě a jeho následným prodejem. Nejsme obchodník s cennými papíry ani broker, nejsme finanční instituce a nejsme finanční zprostředkovatel. 

20.1. 10:39_UPDATE signálu Sugar Short z 6.1. 11:37_ZMĚNA STOP LOSS

ZMĚNA STOP LOSS – SUGAR SHORT

 

Dnes analytici CA posouvají „stoploss“ u publikované a aktivní short analýzy z 6.1.2021 na cukr. Snižují potencionální riziko v dané analýze.

 

PŮVODNÍ TEXT: Sugar Short. Pozor! Blíží se zvrat, to zní z úst mnohých analytiků na trhu s cukrem. Cena této komodity se dostala nad 16 bodů a hraniční cena 17 se blíží. Trh je již delší dobu v „Uptrendu“, což se negativně projevilo na předchozí publikované short analýze. Současný vývoj poukazuje na zvyšující se nervozitu na tomto trhu. Vzhledem k očekávanému Wasde reportu a předpokladům excelentní úrody se vše točí kolem Covidu 19. Současná cena a její rezistence jsou tvořeny obavami o lidské zdroje a distribuční cesty. Na opčních trzích se projevuje nižší poptávka po Call opcích se „Strike“ 17 a výše. To zaznamenává úpadek zájmu o vzdálenější Call opce Out of the money. To je velký signál pro dlouhodobé býčí investory. Znamená STOP. Situace se může vyvinout i jinak, ale data prozatím hovoří jasně. Short analýza je další v řadě, kterou Capital Analysis publikují.

Graf a tabulka zdroj: WebTrader