Vytváříme a publikujeme školící materiály a zabýváme se studiem finančních a komoditních trhů a identifikací obchodních příležitostí. Zabýváme se tvorbou informačního obsahu v digitální elektronické formě a jeho následným prodejem. Nejsme obchodník s cennými papíry ani broker, nejsme finanční instituce a nejsme finanční zprostředkovatel. 

22.12. 10:57_UPDATE signálu Copper Short ze 14.12. 11:31_PŘIPOMENUTÍ SIGNÁLU

PŘIPOMENUTÍ SIGNÁLU – COPPER SHORT

 

Capital Analysis a její analytici by rádi připomněli „short“ analýzu na měď naposledy publikovanou 14.12.2020. Momentálně je předpoklad poklesu v záporných číslech, ale situace se pro další možný pokles ceny vyvíjí po statistikách z Čínské výroby pozitivně. Analýza je stále aktivní a poskytuje zajímavé hodnoty pro využití.

 

PŮVODNÍ TEXT: Copper Short. Trh mědi stále bojuje o nová a nová maxima. Silné rezistence z přelomu října 2017 až července 2018 ale zatím neprorazil. Tato ojedinělá historická maxima jsou silným milníkem. Analytici CA dnes přidávají další short analýzu a připravují se na možný návrat k průměrným cenám. Aktuální ceny se dle průmyslové produkce jeví jako přehnané. Celkové čísla světové industriální produkce neodpovídají stavu Long objednávek ani stavu nespotřebovaných zásob.

Graf zdroj: WebTrader

Tagy: