Vytváříme a publikujeme školící materiály a zabýváme se studiem finančních a komoditních trhů a identifikací obchodních příležitostí. Zabýváme se tvorbou informačního obsahu v digitální elektronické formě a jeho následným prodejem. Nejsme obchodník s cennými papíry ani broker, nejsme finanční instituce a nejsme finanční zprostředkovatel. 

30.9. 15:19_UPDATE signálu Inovio Pharmaceuticals Long z 22.9. 16:37_CANCEL

UKONČENÍ SIGNÁLU – INOVIO PHARMACEUTICALS LONG – CANCEL

Dnes se ruší analýza na vzestup ceny CFD akcií společnosti Inovio Pharmaceuticals. Analýza se připravovala na možný razantní break směrem vzhůru vzhledem k postupu vývoje vakcíny na Covid-19. Vzhledem k posledním datům se zdá, že společnost zatím není u cílové čáry, proto dochází k ukončení signálu.

PŮVODNÍ TEXT: Inovio Pharmaceuticals Long. Inovio Pharmaceuticals je jedna z mnoha farmaceutických společností, která běží závod o lék na Covid-19. To, jesli vyhraje, nevíme, ale jedno je jasné. Analytici Capital Analysis se domnívají, že jestli trh prorazí rezistenční linii okolo kurzu 19 USD dostane se trh z formace „vlajka“ a bude následovat aktivace předpokládaných nákupních stop objednávek ze strany fondů. A toho je potřeba využít.

Graf zdroj: WebTraders

Tagy: