Vytváříme a publikujeme školící materiály a zabýváme se studiem finančních a komoditních trhů a identifikací obchodních příležitostí. Zabýváme se tvorbou informačního obsahu v digitální elektronické formě a jeho následným prodejem. Nejsme obchodník s cennými papíry ani broker, nejsme finanční instituce a nejsme finanční zprostředkovatel. 

CAPITAL ANALYSIS APP

Knihovna úspěšných obchodníků

Burzovní analýzy a signály s 90 % úspěšností 

MODERNÍ APLIKACE 

PERFEKTNĚ TAKTOVANÁ A VYLADĚNÁ PRO DENNÍ POTŘEBY OBCHODNÍKA

MIŘTE VYSOKO

Vybírejte z pečlivě selektovaných signálů s ohromujícím potenciálem

S VYUŽITÍM KVALITNÍHO NÁSTROJE

TRANSPARENTNÍ

Doložitelná historie výsledků

Publikovaných analýz a signálů

KONEČNÉ ŘEŠENÍ 

pro dosažení mých cílů a úplné finanční svobody

Předpokladem úspěšného obchodování jsou kvalitní a především úspěšné signály a analýzy

Odpovězte si pravdivě!

Chcete vydělávat na kapitálových trzích?

Váš makléř vám radí ztrátové obchody?

Nutí vás často do zbytečných obchodů?

Máte pocit, že za své peníze nedostáváte adekvátní služby?

Obchodujete řadu let a stále bez solidních výsledků?

Myslíte si, že vám v obchodování brání nedostatek zkušeností?

Bojíte se, že vám obchodování bude zabírat více času, než byste sami chtěli?

Přestaňte peníze utrácet a začněte je konečně vydělávat! Nechte se inspirovat nejvýkonnějšími  burzovními signály na trhu. 

 

Obchodování na burze není věda, ale čím déle se na tomto trhu pohybujete, tím více zkušeností logicky v průběhu času získáváte. Členové našeho týmu se profesně burzovními obchody zabývají v průměru 20 let. Dostatečně dlouho na to, aby v krátké době dokázali buď identifikovat obchodní příležitosti s vysokým potenciálem dosažení profitu nebo aby se naopak dokázali co nejúspěšněji vyhnout obchodům, kde rizika převažují nad potenciálem.

 

To je přesně to, co umíme. 

 

Asi tušíte, že zdokonalení celého procesu identifikace burzovních signálů a publikování analýz se solidním potenciálem je celoživotní běh na dlouhou trať. Nenaučíte se to za víkend, za měsíc ani za rok. To ale neznamená, že se obchodování na burze nemůžete účastnit. Můžete a není to nic složitého!

 

1. Seznamte se jen s těmi nejnutnějšími základy. Projděte si stránku našeho webu s názvem AKADEMIE, kde se dozvíte opravdu jen to potřebné pro pochopení základních principů.

 

2. Najděte si zdroj kvalitních informací, které začnete využívat a kterými se můžete nechat inspirovat. 

 

Nejlepší a nejjednodušší cestou pro každého jsou nezávislé burzovní analýzy a signály VIP analytické informační služby na webu Capital Analysis. Jde o jediný web s prokazatelnou historií publikovaných analýz přesahujících 93 % úspěšnost.

VIP analytická informační služba Capital Analysis

Reálná návratnost uzavřených signálů a analýz Capital Analysis přesáhla 14 % v únoru, 15 % v březnu, 7 % v dubnu a úspěšnost 88 %. 

Webová stránka www.capital-analysis.cz je zcela nezávislým webem poskytujícím klientům ojedinělý analytický a informační servis ve formě burzovních analýz a signálů, individuální technický support a pro zájemce online vzdělávací kurzy. 

Vytváříme a publikujeme školící materiály, tržní analýzy a zabýváme se identifikací burzovních signálů. Zabýváme se tvorbou informačního obsahu v digitální elektronické formě a jeho následným prodejem. Nejsme obchodník s cennými papíry ani broker, nejsme finanční instituce a nejsme finanční zprostředkovatel. 

K dalším předmětům činností patří tvorba vzdělávacích videí, pořádání individuálních online kurzů a pro zájemce osobní mentoring. Členové informačního analytického portálu Capital Analysis jsou ve svém oboru profesionály a mají téměř 2 dekády získávané zkušenosti s burzovními trhy. Nové klienty získáváme mimo jiné díky pozitivním referencím od našich stávajících členů.  Každému klientovi VIP informační analytické služby nabízíme individuální přístup, ať už jste obchodníkem začátečníkem nebo v obchodech sběhlý profesionál. 

Na webu www.capital-analysis.cz mimo jiné naleznete

AŽ 20 ANALÝZ A SIGNÁLŮ DENNĚ

Až 20 těch nejlepších burzovních analýz a signálů denně

AKTUALIZOVANÉ VÝSLEDKY

Pravidelně aktualizované výsledky publikovaných signálů a analýz

SPECIÁLNÍ AKCIOVÉ ANALÝZY

AKCIOVÉ LAHŮDKY. Akciové analýzy s více než 93 % historickou reálnou úspěšností

OJEDINĚLOU MOBILNÍ APLIKACI

Jedinečná moderní aplikace uzpůsobená potřebám klientů

ANALYTICKOU PODPORU NA TELEFONU

Ojedinělý servis telefonického analytického supportu

TÝDNĚ AŽ 5 YOUTUBE VIDEO SIGNÁLŮ

Každý týden až 5 video deníků profesionálního tradera

BONUS PRO VÁS: Pro odběratele VIP služby Capital Analysis máme připravené AKCIOVÉ LAHŮDKY, které jinde těžko najdete!

Jde o velkoformátové akciové analýzy s podrobným fundamentálním rozborem pozitivních faktorů, které nejvíce ovlivňují vývoj ceny akcie, výčtem možných rizikových faktorů, detailním ukázkovým příkladem potencionálního vývoje analýzy a očekáváním budoucího vývoje  + se stanoveným profit targetem.

Nechte nudnou práci na profesionálech, kteří svému oboru rozumí!

Informační služba Capital Analysis vás nebude učit jak obchodovat, nebude vás nabádat a říkat kup si další a další seminář bez jistoty jakéhokoliv úspěchu.

Nemusíte sedět hodiny u počítače, nemusíte chodit na dlouhé předražené semináře, nemusíte sami nést celou odpovědnost za obchodování.

V Capital Analysis vám ukážeme veškeré predikce obchodů černé na bílém v neveřejné VIP sekci webu a ty nejlepší s nejvyšším potenciálem vám každý den pomocí sms pošleme přímo do vašeho chytrého telefonu. V krátkém období také chystáme spuštění zbrusu nové mobilní aplikace, kde se v přehledném menu v průběhu dne budete moct seznámit se všemi publikovanými analýzami a signály. 

Objednáním VIP analytické informační služby Capital Analysis získáte

 • Online přístup k signálům a analýzám přes mobilní či webovou aplikaci

 • V průměru až 20 analýz a signálů denně

 • Neomezený počet historických analýz dle historie společnosti

 • Průběžně aktualizované výsledky všech analýz a signálů

 • Pět swingových video deníků týdně

 • Ojedinělé rozbory jednotlivých společností s očekávanou výkonností akcie
 • Výběr z mnoha sezónních a trendových strategií na forex a komodity

 • Přesné údaje pro vstup i výstup z trhu

 • Ojedinělá možnost komunikace s technickou a analytickou podporou

 • Přístup ke vzdělávacím a školícím e-knihám

 • Přístup ke vzdělávacím a školícím videím profesionálního tradera
 • Online zprávy z trhů a jejich komentář

Nekupujte zajíce v pytli. Seznamte se nejprve sami na vlastní kůži s výhodami a jedinečnými vlastnostmi naší VIP analytické informační služby Capital Analysis.

 

Objednejte si přístup do neveřejné VIP sekce na zkoušku po dobu 3 kalendářních dnů.

Buďte pánem vašich vlastních obchodních aktivit a nenechte nikoho pohrávat si s vašimi emocemi

Nebuďte ovcí a staňte se vlkem!

Nebuďte ovcí v rukou finančních zprostředkovatelů, pro které jste příjmem z provedených transakcí. Nejde jim o váš úspěch, ale o poplatek za provedené transakce. Finanční zprostředkovatel profituje, ať proděláváte či vyděláváte.

Dobrá analýza je lepší než sto webinářů!

Bez kvalitních analýz nemáte šanci uspět. Analytikovi je jedno, jestli obchod trvá 30 vteřin či dva roky. Pracuje s myšlenkou podloženou zkušenostmi. Úspěch analýzy staví na vhodném načasování a jeho "odměnou" je dosažení očekávané cílové ceny. Jestli se tak stane za den, měsíc či rok, je mu jedno.

Kvalita = VIP služba Capital Analysis

Proto, hledejte a soustřeďte se na kvalitní analýzy od profesionálních analytiků, kteří profitují z kvality svých analýz a kteří rozhodování o tom, jaké množství obchodů provedete, nechají s klidným svědomím na vás.

Reference od našich VIP členů - děkujeme

O stránkách capital-analysis.cz jsem se dozvěděla čistě náhodou od známých. Zvědavost mi nedala a už podle jejich analýz a signálů obchoduji několik týdnů. Zprvu jen cvičně na demo účtu, abych si ověřila, jak fungují, ale nyní už je zhruba tři týdny využívám v reálu. Zatím jsem hodně spokojená. Samozřejmě dělat nějaké závěry je ještě trochu předčasné, ale zatím si nemohu stěžovat.
PetraFreelancer
Mám s touto doménou velmi dobré zkušenosti. Jelikož obchoduji již více než deset let (či spíše se snažím), vystřídal jsem mnoho brokerů a samozřejmě také zdrojů analýz. Pomalu jsem již podléhal beznaději, že by mohl existovat zdroj analýz, kterému by se dalo dlouhodobě věřit. Musím ale říct, že od doby, co využívám analýzy na stránkách capital-analysis.cz, se mi nebývale daří.
HonzaInformatik
Obchoduji již několik let na různých platformách u různých obchodníků. Ale teprve nyní, kdy jsem začal využívat informace z tohoto webu, jsem konečně pocítila výraznější zisk na svém účtu. A nejen já, ale i moji známí, kteří na základě mé rady začali stránky také využívat.Samozřejmě je potřeba počítat s tím, že každý obchod nevyjde. Zatímco dříve jsem spíše pravidelně prodělávala, nyní jsem poprvé doopravdy v zisku, a to už dlouhodobě. Nemusím být vzhůru celou noc a hypnotizovat monitor, díky dopředu nastaveným pokynům mám vše vyřešené. Jsem ráda, že mám během dne (a zejména noci) konečně klid. A zároveň vidím, že to, čemu jsem vždy vnitřně věřila, že na těchto obchodech se dá reálně vydělávat, se skutečně začalo naplňovat.
JanaÚčetní
Chtěl bych se zeptat, nemáte někdo zkušenost se stránkami capital-analysis.cz? Slyšel jsem o nich od známého a říkal, že signály, co zkusil, byly víceméně úspěšné. Chtěl bych znát víc názorů. Děkuji Honza Reálně je odebírám něco kolem sedmi měsíců a musím uznat, že jsem zatím hodně spokojený. Na začátku mi dost mi pomohla jejich služba podpora na telefonu, což dle mého nikdo jiný z konkurence nemá. Denně mi chodí přes sms několik signálů. Vše je přehledné a jednoduché. Nic moc jsem od toho nečekal, chtěl sem to spíš zkusit, ale jsem překvapený. Ta úspěšnost signálů je super. můžu si obchodovat kde chci a kdy chci. Jirka Díky za odpovědi, vyzkouším je a doufám, že se konečně v obchodech posunu někam dál.
Honza
Nejsou jediní, co poskytují obchodní signály, ale ta podpora na telefonu se mi líbí. Člověk, co tam sedí, evidentně ví o čem mluví a dokáže mi jednoduše vysvětlit pro a proti jednotlivých signálů, co dostávám do mobilu. Když si nejsem jistý, zavolám, probereme to a buď mě jejich argumenty přesvědčí nebo to nechám být. Do ničeho mě nenutí, což je sympatické. Chci, nechci, je to na mně.
Jakub
Super, vyzkoušel sem toho už hodně, ale tihle jsou pro mě zatím No. 1
xxx
Využívám informace z webu Capital-analysis.cz a jediný problém, který jsem objevila, jsem já sama a moje nedodržování předem stanovených limitů. Obchoduji futures kontrakty a Forex a mnoho mých vstupů je zásadně inspirováno z tohoto webu. Také doporučuji vzdělávací akademii, a to nejen pro začátečníky. Vždycky je co se učit. Díky za pomoc.
Martina B.
Dobrý den, jaké je vaše spokojenost s capital-analysis.cz, přesněji s jejich supportem, naučí vás obchodovat, používat indikátory nebo technickou analýzu? Děkuji za odpověď. Dobrý den, sleduji jejich analýzy už od dob, kdy se stránky jmenovaly kapitalove analyzy. Jsem spokojený, ale s učením, jak si sám obchodovat, budeš muset asi jinam. Nejvíc mě asi baví ty jejich obsáhlé akciové analýzy. Jsou tam pěkně vysvětlené důvody pro nákup nebo prodej akcie, dopodrobna vypsané pozitiva a včetně potenciálních rizik, které s obchodem dané akcie můžou souviset. Na konci je pěkný přehledný příklad, jak se cena akcie může vyvíjet a kam až si myslí, že cena akcie půjde.Pavel
Pavelsprávce nemovitostí
Dobrý den, nejprve jsem zkoušel po dobu 3 dnů. Pak jsem si zaplatil přístup k VIP službě na jeden měsíc, kdy se mi podařilo vydělat dost na to, abych si mohl zaplatit celý rok a ještě mi dost peněz zbylo. Jestli to tak půjde dál...
Jana S.
Obchoduji signály Capital Analysis týden a zatím jsem spokojený. 70 % ziskových pozic není vůbec špatné. Dám tomu ještě 14 dní a pokud budou fungovat stejně jako doteď, koupím si přístup na celý rok. Vyplatí se to.
Jakub Maďerapodnikatel
Objednal sem si 3 dny na zkoušku a půjdu do toho. To co mě zajímá, jsem našel. Komodity obchoduji dlouhodobě a především komoditní spready. Po telefonním hovoru s podporou my bylo řečeno, že jsou schopní vydávat až 15 signálů měsíčně, což je fajn. Zaslali mi přehled z minulého měsíce a super. Měny, indexy, meziměsíční a mezikomoditní spready. Na spreadech je fajn, že otevření jedné pozice vždy v podstatě hedžuji otevřením protipozice v opačném směru, a tak současně v jeden moment snižuji riziko. Včera mi v sms přišel signál na benzín proti topnému oleji s 93 procentní historickou úspěšností.
Patrik
Stejně jako asi většina jsem k informacím na webu capital analysis.cz přistupoval s nedůvěrou. Ale, dal sem si tu práci, vypsal si všechny signály, které za posledních 14 vydali, sedl si k počítači a zkontroloval, jestli výsledky sedí. A světe div se, sedí. Pokud budou dál dosahovat výsledků od 6-7 % měsíčně, nemám problém za to platit. Vrátí se mi to.
Mirek K.
Zaplatila jsem si třídenní přístup na zkoušku. Za tu dobu mi přes sms přišlo 18 signálů a dalších 21 bylo zveřejněno ve VIP sekci internetových stránek. Koupila sem si přístup na další 3 měsíce.
Soňa