Vytváříme a publikujeme školící materiály a zabýváme se studiem finančních a komoditních trhů a identifikací obchodních příležitostí. Zabýváme se tvorbou informačního obsahu v digitální elektronické formě a jeho následným prodejem. Nejsme obchodník s cennými papíry ani broker, nejsme finanční instituce a nejsme finanční zprostředkovatel. 

Zkušenosti VIP členů s naší prací

Dle vyjádření jednoho z našich dlouholetých přátel a zároveň aktivního profesionálního tradera

"je obchodování bez analytické informační služby Capital Analysis jako jízda na horské dráze."

Reference od našich VIP členů - děkujeme

O stránkách capital-analysis.cz jsem se dozvěděla čistě náhodou od známých. Zvědavost mi nedala a už podle jejich analýz a signálů obchoduji několik týdnů. Zprvu jen cvičně na demo účtu, abych si ověřila, jak fungují, ale nyní už je zhruba tři týdny využívám v reálu. Zatím jsem jsem hodně spokojená. Samozřejmě dělat nějaké závěry je ještě trochu předčasné, ale zatím si nemohu stěžovat.
PetraFreelancer
Mám s touto doménou velmi dobré zkušenosti. Jelikož obchoduji již více než deset let (či spíše se snažím), vystřídal jsem mnoho brokerů a samozřejmě také zdrojů analýz. Pomalu jsem již podléhal beznaději, že by mohl existovat zdroj analýz, kterému by se dalo dlouhodobě věřit. Musím ale říct, že od doby, co využívám analýzy na stránkách capital-analysis.cz, se mi nebývale daří.
HonzaInformatik
Obchoduji již několik let na různých platformách u různých obchodníků. Ale teprve nyní, kdy jsem začal využívat informace z "kapitálových analýz", jsem konečně pocítil výraznější zisk na svém účtu. A nejen já, ale i mí známí, kteří na základě mé rady začali stránky také využívat.Samozřejmě je potřeba počítat s tím, že každý obchod nevyjde. Ale od toho je vždy možnost v platformě nastavit míru rizika, aby se "finanční nůžky" více nerozevíraly. Zatímco dříve jsem spíše pravidelně prodělával, nyní jsem poprvé doopravdy v zisku, a to i dlouhodobě (tj více než 6 měsíců). Prakticky veškeré problémy týkající se mého soukromého života, které souvisely s mým obchodováním na finančních trzích, zmizely (zejména rodinné - manželka). Nyní již vím, že velmi důležitá je zejména psychologie obchodování. Tj. obchodovat trhy, který skutečně věřím. Pokud něčemu skutečně věřím a nezobchoduji to, je to vlastně ztráta.Nemusím být vzhůru celou noc a hypnotizovat monitor, díky dopředu nastaveným pokynům mám vše vyřešené.A samozřejmě je důležité dodržovat money management, tj. mít na účtu vždy více prostředků, než abych "jel v některém obchodu nadoraz".. Jsem konečně rád, že mám během dne (a zejména noci) konečně klid. A zároveň vidím, že to, čemu jsem vždy vnitřně věřil, že na těchto obchodech se dá reálně vydělávat, se skutečně začalo naplňovat.
JanaÚčetní
Nejsou jediní, co poskytují obchodní signály, ale ta podpora na telefonu se mi líbí. Člověk, co tam sedí, evidentně ví o čem mluví a dokáže mi jednoduše vysvětlit pro a proti jednotlivých signálů, co dostávám smskou na mobil. Když si nejsem jistý, zavolám, probereme to a buď mě jejich argumenty přesvědčí nebo to nechám být. Do ničeho mě nenutí, což je sympatické. Chci, nechci, je to na mně.
Kuba
Super, vyzkoušel sem toho už hodně, ale tihle jsou pro mě zatím No. 1
xxx
Pana Haufa znám už dlouho, úspěšně jsme společně prošli historii posledních 8 let a myslím, že je to člověk na svém místě. Nikdy si na nic nehrál a svému oboru rozumí jako málokdo. Platit za kvalitní analýzy mi nedělá problém, když vím, že se mi peníze víc než vrátí. Jen tak dál.
Stanislav H.
Chtěl bych se zeptat, nemáte někdo zkušenost se stránkami capital-analysis.cz? Slyšel jsem o nich od známého a říkal, že signály, co zkusil, byly víceméně úspěšné. Chtěl bych znát víc názorů. Děkuji Honza Reálně je odebírám něco kolem sedmi měsíců a musím uznat, že jsem zatím hodně spokojený. Na začátku mi dost mi pomohla jejich služba podpora na telefonu, což dle mého nikdo jiný z konkurence nemá. Denně mi chodí přes sms několik signálů. Vše je přehledné a jednoduché. Nic moc jsem od toho nečekal, chtěl sem to spíš zkusit, ale jsem překvapený. Ta úspěšnost signálů je super. můžu si obchodovat kde chci a kdy chci. Jirka Díky za odpovědi, vyzkouším je a doufám, že se konečně v obchodech posunu někam dál.
Honza
Dobrý den, jaké je vaše spokojenost s capital-analysis.cz, přesněji s jejich supportem, naučí vás obchodovat, používat indikátory nebo technickou analýzu? Děkuji za odpověď. Dobrý den, sleduji jejich analýzy už od dob, kdy se stránky jmenovaly kapitalove analyzy. Jsem spokojený, ale s učením, jak si sám obchodovat, budeš muset asi jinam. Nejvíc mě asi baví ty jejich obsáhlé akciové analýzy. Jsou tam pěkně vysvětlené důvody pro nákup nebo prodej akcie, dopodrobna vypsané pozitiva a včetně potenciálních rizik, které s obchodem dané akcie můžou souviset. Na konci je pěkný přehledný příklad, jak se cena akcie může vyvíjet a kam až si myslí, že cena akcie půjde.Pavel
Pavel, správce nemovitostí
Obchoduji signály Capital Analysis týden a zatím jsem spokojený. 70 % ziskových pozic není vůbec špatné. Dám tomu ještě 14 dní a pokud budou fungovat stejně jako doteď, koupím si přístup na celý rok. Vyplatí se to.
Jakub Maděra, podnikatel
Objednal sem si 3 dny na zkoušku a půjdu do toho. To co mě zajímá, jsem našel. Komodity obchoduji dlouhodobě a především komoditní spready. Po telefonním hovoru s podporou my bylo řečeno, že jsou schopní vydávat až 15 signálů měsíčně, což je fajn. Zaslali mi přehled z minulého měsíce a super. Měny, indexy, meziměsíční a mezikomoditní spready. Na spreadech je fajn, že otevření jedné pozice vždy v podstatě hedžuji otevřením protipozice v opačném směru, a tak současně v jeden moment snižuji riziko. Včera mi v sms přišel signál na benzín proti topnému oleji s 93 procentní historickou úspěšností.
Patrik
Stejně jako asi většina jsem k informacím na webu capital analysis.cz přistupoval s nedůvěrou. Ale, dal sem si tu práci, vypsal si všechny signály, které za posledních 14 vydali, sedl si k počítači a zkontroloval, jestli výsledky sedí. A světe div se, sedí. Pokud budou dál dosahovat výsledků od 6-7 % měsíčně, nemám problém za to platit. Vrátí se mi to.
Mirek K.
Zaplatila jsem si třídenní přístup na zkoušku. Za tu dobu mi přes sms přišlo 18 signálů a dalších 21 bylo zveřejněno ve VIP sekci internetových stránek. Koupila sem si přístup na další 3 měsíce.
Soňa
Ahoj všichni, nejprve jsem zkoušel po dobu 3 dnů. Pak jsem si zaplatil přístup k VIP službě na jeden měsíc, kdy se mi podařilo vydělat dost na to, abych si mohl zaplatit celý rok a ještě mi dost peněz zbylo. Jestli to tak půjde dál...
Jan S.