Vytváříme a publikujeme školící materiály a zabýváme se studiem finančních a komoditních trhů a identifikací obchodních příležitostí. Zabýváme se tvorbou informačního obsahu v digitální elektronické formě a jeho následným prodejem. Nejsme obchodník s cennými papíry ani broker, nejsme finanční instituce a nejsme finanční zprostředkovatel. 

Contract for difference (CFDs)

Obchodování s CFDs představuje mezi začínajícími i profesionálními obchodníky oblíbený způsob investování, hodící se jak pro investiční strategie dlouhodobějšího charakteru, tak pro krátkodobé rychlé intradenní obchody. 

CFD - Contracts for difference patří k rozšířeným obchodním instrumentům posledních let. Obchodování s komoditními CFD a investování do nich se může odlišovat od tradičního obchodování například akcií. Více než jinde, jsou ceny těchto komodit silně ovlivňovány vývojem globálního hospodářství, tržními požadavky a technologickým pokrokem.

OBCHODUJTE ANALÝZY VIP SLUŽBY CAPITAL ANALYSIS U SVÉHO BROKERA

80 % analýz, signálů a prognóz Capital Analysis lze využít u 99 % obchodníků s CFD kontrakty.

Deriváty na vzestupu

CFD jsou finanční deriváty, které umožňují investorům těžit z nárůstu nebo poklesu cen podkladových finančních instrumentů a jsou často používány ke spekulativním obchodům. CFD nepatří mezi burzovně obchodované produkty, nýbrž jsou klasifikovány jako mimoburzovní a jsou spojené s mnoha výhodami, ale i některými zápory.

Online obchodníci se čím dál více dívají na tento rychle se rozšiřující investiční produkt jako na pružnější metodu obchodování oproti tradičnímu obchodování akcií, komodit a měn. Obchodování s CFD se děje za aktuální ceny na online obchodních platformách, a to bez prodlev, které jsou často spojeny právě s obchodováním burzovních futures kontraktů.

Pro spokojeného obchodníka je nutné si najít kvalitního brokera. Předností analýz Capital Analysis je, že je z 90 % můžete využívat u 99 % brokerů nabízejících obchodování s CFD kontrakty.

Také tvůrci obsahu webu capital-analysis.cz využívají pro tvorbu prognóz data třetích stran. Jednou z takových stran je webová platforma capex.com.

Průměrná výkonnost analýz a signálů přes 8,4 % měsíčně.

Nyní se již můžete věnovat sami sobě.

Pro to důležité máte Nás.